10

Svi

Uspjesi TKD kluba Ogulin

• Članak napisao/la, administrator

VANESSA BOSILJ – pobijedila je u polufinalnoj i finalnoj borbi i osvojila je 1. mjesto odnosno zlatnu medalju.

Istovremeno je Taekwondo klub “Ogulin” je 7.5.2016. godine nastupio na “15. Gacka Open 2016.'” u Otočcu na kojem je nastupio 291 natjecatelj iz 38 klubova i 2 države u sportskoj borbi za mlađe kadete, kadete i juniore. S osvojenom 1 srebrenom i 3 brončane medalje Tkd  klub “Ogulin” je u ukupnom poretku zauzeo 21 mjesto od 38 klubova.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

MARIJA KRZNARIĆ – pobijedila je u  četvrtfinalnoj, a izgubila je u polufinalnoj borbi i osvojila je 3. mjesto odnosno brončanu medalju
LUKA VUKUŠIĆ – izgubio je u četvrtfinalnoj borbi
IVAN LUKETIĆ – pobijedio je u kvalifikacijskoj i četvrtfinalnoj borbi, a izgubio je u polufinalnoj borbi i osvojio je 3. mjesto odnosno brončanu medalju
DOROTEA MAGDIĆ – izgubila  je u  četvrtfinalnoj borbi
GORAN LISICA – izgubio je u kvalifikacijskoj  borbi

Kadeti:
DENIS IVOŠEVIĆ
– pobijedio je četvrtfinalnoj, a izgubio je u polufinalnoj borbi i osvojio je 3. mjesto odnosno brončanu medalju
MONIKA JAKŠIĆ– izgubila je u četvrtfinalu
HELENA DUJMIĆ – pobijedila je u kvalifikacijskoj, a izgubila je u četvrtfinalnoj borbi

Juniori:
ANA KUČINIĆ
– pobijedila je u polufinalnoj, a izgubila u finalnoj borbi i osvojila je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju