ogulin

Novosti

12

Lip

Najbolji učenici i mentori na prijemu kod gradonačelnika

  • Članak napisao/la, urednik

Uz čestitke gradonačelnik je svima dodijelio priznanja i skromne poklone kao poticaj za još bolje rezultate u učenju i radu.
A priznanja gradonačelnika su dobili:


Iz Prve osnovne škole Ogulin
1.Narotam Bilić, sudjelovanje na državnoj smotri LIDRANO 2019. u kategoriji literarnih radova
Mentorica : Dejana Ogrizović
2. Marija Bacanović, Ema Leoni Brozović, Patricia Šprajc, Martina Vučetić,
postignuto 1. mjesto na vjeronaučnoj olimpijadi
Mentorica : Ivona Rendulić
3. Gabrijel Teo Kaurić, osvojeno 1. mjesto i Franka Petrušić za osvojeno 2. mjesto na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja
„Mikro Dabar“ za učenike 1.i 2. razreda osnovne škole
Mentorica : Slavica Tripalo
4. Filip Mužević, najuspješniji likovni rad na državnom likovnom natječaju „Veseli ritam pokreta“
Mentorica : Ljerka Salopek Bacanović
5. Josip Miletić, Marin Umiljenović, Mario Stipetić sudjelovanje na državnom natjecanju u tenisu
Mentor : Marin Pavković

Iz Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić Ogulin
1.Ivan Hasan, Leon Vidaković, Filip Dubić, Filip Bikić, Dario Lovrić, Mateo Marković, Noa Sudarić, Matej Pauković, sudjelovanje na državnom natjecanju u košarci
Mentor : Vilko Sušanj
2. Nika Stipetić, Stella Štimac, Lorena Mudrić, Helena Dujmić, Verona Bosnić sudjelovanje na državnom natjecanju u krosu
Mentorica : Katarina Magdić
3. Niko Belančić za osvojenu 1. nagradu na državnom natjecanju mladih gitarista
Roko Belančić za osvojenu 2. nagradu na državnom natjecanju mladih gitarista
Borna Cindrić za osvojenu 2. nagradu na državnom natjecanju mladih gitarista
Mentor : Tomislav Kučinić

Iz Gimnazije Bernardina Frankopana Ogulin
1.Marko Veršec, za sudjelovanje na državnom natjecanju iz matematike
Mentorica : Ivana Brozović
2.Fran Plivelić, za sudjelovanje na državnom natjecanju izlatinskog jezika
Mentor: Robert Šćerbe
3. Jelena Galović, Marija Galović, Luka Krznarić, Doris Božičević, za sudjelovanje na državnom natjecanju iz vjeronauka
Mentorica : Ana Stipetić
4. Franjo Salopek, za sudjelovanje na državnom natjecanju iz povijesti
Mentor : Anton Samsa
5. Danijel Kovačić , za sudjelovanje na državnom natjecanju iz likovne umjetnosti „ LIK 2019. „
Mentorica : Marija Trdić Ćuk
6. Mario Bekavac, Rikard Polić, Marko Ivošević, Petar Angelov, Matej Blašković, Lovro Božičević, Zlatimir Kosanović, Roko Stipetić, Ivan Karlo Ban, Flip Sabljak,Valentino Zorkić, za sudjelovanje na državnom natjecanju u košarci
Mentor: Miljan Vorkapić
7. Roko Stipetić, Filip Sabljak, Valentino Zorkić, za sudjelovanje na državnom natjecanju u badmintonu
Mentor : Radovan Saks
8. Rikard Polić, Radovan Vukelić, Deniz Šenler, Barbara Sertić, Viktoria Marković, Antonio Tonković, Anamarija Mihalić, Leo Salijević, Patrik
Vukojević, Ira Tišma, za sudjelovanje na smotri LIDRANO u scenskom nastupu
Mentorica : Marija Trdić Ćuk
9. Veronika Bartolović, Martina Mihaljević, Vlatkica Turković, Tea Paušić, Maja Rupčić, Matea Bertović, Ivana Neralić, Lea Petrović za sudjelovanje na državnom natjecanju Vježbeničkih tvrtki i za zlatnu medalju na međunarodnom sajmu inovacija u poljoprivredi Agro Arka za proizvod sirup Abies- Moć čarobne šume Učeničke zadruge Klečka čarolija
Mentorica : Jasminka Turina Luketić
10. Antonio Piškur, Lovro Domitrović, Sara Salopek, Lara Mužević, Domagoj Maslač, Marko Veršec, Hana Turković, Sara Rendulić, za sudjelovanje na Festivalu matematike
Mentorice : Ivana Brozović i Ivanka Matešić
11. Ivana Neralić, Veronika Bartolović, Lea Petrović za sudjelovanje na državnom natjecanju „ Poslovni izazovi 2019.“
Mentorica : Jasminka Turina Luketić
12. Filip Smolčec, Petra Žilić, Antonio Juričić, Luka Krznarić, Mateo Brulja, Rikard Polić, Mario Bekavac, Renato Prebeg, Andrej Cindrić, za sudjelovanje
na državnom natjecanju u CLIL robotici, natjecanje u programiranju na njemačkom jeziku
Mentori : Ivana Brozović, Dario Kostelić, Nataša Salopek
13. Paolo Glavić, Sven Brozović, za sudjelovanje na Statističkoj olimpijadi
Mentor : Branko Rumenović
14. Sara Srdarev, Stela Zajc, za sudjelovanje na natječaju na temu Globalni ciljevi održivog razvoja UN Prva generacija 2018. Mentorica Jasminka Turina Luketić
15. Petra Porubić, za 1. mjesto na međunarodnom natjecanju Slavni mladi
akvarelisti
Mentorica : Marija Trdić Ćuk

Iz Obrtničke i tehnička škola Ogulin
1.Natalija Rendulić, za sudjelovanje na državnom natjecanju učenika strukovnih
škola „ World skills Croatia 2019. „ u disciplini Prometna tehnologija
Mentorica : Maja Šajn
2.Niko Fran Jurković, Mateo Jurković, Toni Marinić, Denis Crepulja, Josip Filipović, Marjan Glavaš, Robert Ivčević, Luka Matešić, Martin Moguš,Andrija Poljak, David Stipetić, Luka Turković, za sudjelovanje na državnom natjecanju u odbojci
Mentor : Petar Ribić
3.Niko Fran Jurković, Marino Škrak, Mateo Grdić, Mateo Jurković, Maja
Vignjević, Veronika Vučić, Josip Ivanac, Luka Turković, za sudjelovanje na festivalu matematike
Mentorica Mirjana Šimac

Iz Učeničkog doma Ogulin
1.Ljiljana Beljan, dobitnica posebnog priznanja „ Luka Ritz“ za promicanje tolerancije i škole bez nasilja, Ministrastva znanosti i obrazovanja – Nominirana
od Učeničkog doma Ogulin

10

Lip

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services