29

Ožu

10. FENIKS BUDO SPORT KUP

• Članak napisao/la, administrator

Natjecatelji su nastupili u disciplinama sportska borba za mlađe kadete, kadete, juniore i forme. Ovaj turnir je bio vrlo težak i žestok te je bilo vrlo teško postići pobjedu.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

Vanessa Bosilj – pobijedila je u kvalifikacijskoj, četvrtfinalnoj i polufinalnoj a izgubila u finalnoj borbi i osvojila je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju
Ivan Luketić – pobijedio je u prvoj kvalifikacijskoj borbi a izgubio u drugoj kvalifikacijskoj borbi
Luka Vukušić – pobijedio je u prvoj kvalifikacijskoj borbi a izgubio u drugoj kvalifikacijskoj borbi
Marija Krznarić – pobijedila  je u četvrtfinalnoj i polufinalnoj borbi a izgubila je u finalnoj borbi i osvojila je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju
Goran Lisica – pobijedio je u dvije kvalifikacijske borbe te u četvrtfinalnoj i polufinalnoj borbi a izgubio je u finalnoj borbi i osvojio je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju
Dorotea Magdić – pobijedila je u kvalifikacijskoj borbi a izgubila je u četvrtfinalnoj borbi
Denis Ivošević – pobijedio je u kvalifikacijskoj a izgubio je u četvrtfinalnoj borbi
Patricia Šprajc – izgubila je u četvrtfinalnoj borbi
Helena Dujmić – pobijedila je u kvalifikacijskoj i četvrtfinalnoj borbi a izgubila je u polufinalnoj borbi i osvojila je 3. mjesto odnosno brončanu medalju
Ana Kučinić – izgubila je u finalnoj borbi i osvojila je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju
Josip Paušić – izgubio je u finalnoj borbi i osvojio je 2. mjesto odnosno srebrenu medalju

Tkd Ogulin sa osvojenom 5 srebrenih i 1 brončanom medaljom  zauzeo je u ukupnom poretku 15. mjesto od 62 kluba koja su nastupila u sportskoj borbi.